Ledelsen i Nordlandssykehuset

Bildene kan brukes fritt, men må krediteres Nordlandssykehuset.

For nedlasting av høyoppløselige bilder​

 

En person som bruker briller

Siri Tau Ursin

Administrerende direktør

siri.tau.ursin@nordlandssykehuset.no
Portrettbilde av Bete Sørslett

Beate Sørslett

Viseadministrerende direktør

beate.sorslett@nordlandssykehuset.no 75 57 81 00

Klinikksjefer

Ane Fonnes Odnæs

Ane Fonnes Odnæs

Klinikksjef, Diagnostisk klinikk

ane.fonnes.odnaes@nordlandssykehuset.no 75 57 15 28
Gunn Hege Valøy

Gunn Hege Valøy

Klinikksjef, Kirurgisk klinikk

gunn.hege.valoy@nordlandssykehuset.no 75 57 01 17
Portrettbilde av dame som smiler

Stine Hamlot

Konstituert klinikksjef, Barneklinikken

stine.hamlot@nordlandssykehuset.no 92 43 78 27
Gro Marith Karlsen

Gro-Marith Karlsen

Klinikksjef, Medisinsk klinikk

gro-marith.karlsen@nordlandssykehuset.no​ 75 53 46 85
En mann iført blå skjorte

Svein Arne Monsen

Klinikksjef, Prehospital klinikk

svein.arne.monsen@nordlandssykehuset.no 90 15 59 30
Portrettbilde av dame

Hedda Soløy-Nilsen

Klinikksjef, Psykisk helse- og rusklinikken

hedda.beate.soloy-nilsen@nordlandssykehuset.no​ 75 50 15 28

Stabsledere

Gro Ankill, administrasjonssjef

Gro Ankill

Direktør for stab, innkjøp og logistikk

gro.ankill@nordlandssykehuset.no 75 53 45 03
Portrettbildew Bernt Toldnes

Bernt Toldnes

Drifts- og eiendomsjef

bernt.toldnes@nordlandssykehuset.no 75 53 45 06
Trude Kristin Kristensen

Trude Kristin Kristensen

Avdelingsleder for Seksjon for samhandling

trude.kristin.kristensen@nordlandssykehuset.no 93 21 80 12
Asbjørn Jørgensen, avdelingssjef Avdeling for kvalitet og e-helse

Asbjørn Jørgensen

Avdelingssjef for Kvalitet og e-helse

asbjorn.jorgensen@nordlandssykehuset.no 75 57 13 47
Lars Eirik Hansen

Lars Eirik Hansen

Senterleder for Senter for klinisk støtte og dokumentasjon

lars.eirik.hansen@nordlandssykehuset.no 41 24 85 16
 
Sist oppdatert 07.02.2024